Provoz školy dne 25. 9. 2020

Vážení rodiče, sdělujeme, že v pátek dne 25. 9. bude probíhat výuka všech tříd dle normálního rozvrhu (nebudeme vyhlašovat ředitelské volno).

Děkuji. Mgr. Petr Holánek, ředitel ZŠ

Škola OnLine

Vážení rodiče, v tento okamžik dochází ke generování a rozesílání tzv. PINů na Vámi uvedené e-mailové adresy (10. 9. 2020 mezi 18. a 22. hodinou). Tento PIN je důležitý pro vytvoření přihlašovacích údajů do systému. Stává se, že zpráva s PINem spadne tzv. do SPAMu, pokud tedy nedorazí, prohledejte SPAM. Pokud i tam z nějakého důvodu zprávu s PINem nenaleznete, nevadí. PIN obdržíte osobně na třídních schůzkách v pondělí 14. 9. 2020 od Vašich třídních učitelů.

Návod jak správně PIN použít naleznete níže

Roušky opět do škol

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví mají žáci povinnost mít od 10. 9. ve společných prostorách školy (chodby, školní jídelna) nasazenou ochranu obličeje (roušku).Prosíme, abyste své děti vybavili 2 rouškami na den. Pevně věřím, že toto období ve zdraví přežijeme a na jaře se tomuto opatření budeme již smát.Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Petr Holánek, ředitel ZŠ

Problematika pitné vody na naší škole

Vážení rodiče, sdělujeme, že k dnešnímu dni 7.9. je opět voda na naší zš pitelná. Děkujeme za pochopení a spolupráci. Mgr. Petr Holánek, ředitel ZŠ