Rozloučení IX. C s paní asistentkou

23. 6. 2026

Předposlední týden jsme s žáky IX. C strávili poprvé a pravděpodobně i naposledy v keramické dílně.

Každý z nich si vyrobil jmenovku na pověšení – buď pro sebe, nebo pro své blízké. Většina z nich držela keramickou hlínu poprvé v ruce, někteří ale zkušenosti s tímto materiálem už měli. Hodina velmi rychle utekla a žáci se mohou těšit na to, že si na vysvědčení odnesou i vlastnoručně vyrobenou památku.

Monika Kouadjane