Provoz školy

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k používání ochranných prostředků dýchacích cest s účinností od 8. 6. 2021, kde se oproti současnosti mění následující:
Žáci a studenti nemusí během výuky mít nasazen ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor ani roušku), a to při vzdělávání po dobu, kdy sedí v lavici nebo jsou jinak usazeni. Při pohybu po chodbách je nadále nutné nosit ochranu dýchacích cest.

Zábavné odpoledne ve školní družině

(Volnočasové aktivity pro děti, díl 20.)

Dne 26. 5. se v rámci družiny konalo zábavné odpoledne věnované dětem k jejich svátku. Všechny děti, které se opět po delší době setkaly ve školní družině, si mohly  zábavnou formou vyzkoušet různé dovednosti. Pokoušely se strefit na terč, házet na cíl, chytat rybičky, skákat v pytli nebo udržet míček na lžíci.

Za splněné úkoly čekala na každého sladká odměna.
Kolektiv ŠD