Nejzajímavější čert – výtvarná soutěž v ŠD


(Volnočasové aktivity pro děti, díl 5)

Rok se s rokem sešel a i přes všechny opatření, nařízení, doporučení, zákazy, jsme opět ve škole a v naší oblíbené družině, kde si můžeme hrát, malovat a vyrábět. Jsme moc rádi, že náměty na volnočasové aktivity již nemusíme zde dětem pouze nabízet. A protože se blíží pro děti nejoblíbenější a nejočekávanější část roku, a to jsou Vánoce.

I letos si ve školní družině vyrobíme a namalujeme pár vánočních výrobků i obrázků. Hned na začátku adventu nás navštíví Mikuláš, čert a anděl, aby se podíval, zda jsme byli celý rok hodní. Děti ve školní družině vyrobí pro čerty jejich podobizny, tak jak si je děti představují, že by mohli vypadat. Děti se do vyrábění Čertů pustily s velkým nadšením a výsledek opravdu stojí za to! Myslím, že se to všem moc podařilo. Čerti jsou moc povedení. Však sami můžete posoudit na fotkách.

Ivana Cupalová