6.B a 5.A zvítězili v okresním kole soutěže WocaBee


Od 20.10. do 29.10.2021 se zúčastnili žáci z mých skupin angličtiny okresního kola soutěže Jazykový WocaBee šampionát pod záštitou MŠMT. WocaBee je aplikace, v níž si žáci zábavnou formou procvičují slovíčka. Všichni žáci obdrželi měsíční zkušební verzi aplikace zdarma a během soutěžního kola bylo jejich úlohou získat co nejvíce bodů, tzv. WocaPoints za třídu, tzn. čím více procvičených slovíček, tím větší šance na výhru v soutěži.

Celkem se do soutěže zapojilo téměř 60 000 žáků. V našem okrese se z 22 tříd stali nejpilnějšími žáky právě žáci naší školy! V okresním kole se však umístily na stupních vítězů obě zapojené třídy. První místo vybojovala třída 6.B (za žáky získali nejvíce bodů Jana Oulehlová, Kristýna Metálová a Filip Filípek) a na třetím místě se umístila třída 5.A (za žáky získali nejvíce bodů Viktória Vavrová, Viktor Pešek a Tomáš Juřica).

CONGRATULATIONS! 😊

Třída 6.B pokračuje dále a bude reprezentovat okres Brno-město, tak jim držme palce ať ovládnou nejen okres, ale i celý kraj!

(Diplom uvidíte v dalším vydání časopisu Armixxx.)

Pavlína Pěkná