Adventní tvoření v 8.B


Dne 25.11. 2021 byla naše třída 8.B na workshopu na námi dobře známém místě na Kejbalech. V tomto předvánočním čase bylo téma jasné, a to tvoření adventních věnců. Po krátké konverzaci o adventu a prohlídce náhledů adventních dekorací, se žáci pustili do díla. Začali od slámového korpusu, který byl potažen zeleným krepovým papírem a poté upevňovali jedlové větvičky vazacím drátem.

Následovala dekorace adventních věnců dle vlastního výběru a práce s tavnou pistolí, kdy si žáci mohli vybrat z rozmanité kolekce dekorativních doplňků, které se snažili barevně sladit, aby byl celkový dojem co nejkrásnější. Výsledkem nám byly nádherně upravené adventní věnce, které si žáci odnesli domů a první adventní neděli již zapalovali první adventní svíčku.

Moc děkujeme Mgr. Ševčíkové za nádhernou tvořivou dílnu, kterou si naši žáci moc užili a budeme se těšit na další návštěvu.

Mgr. Jaromír Krejčí