Vánoční a zimní vyrábění ve školní družině

Skončil nám rok 2021 a začal nový rok 2022.  Všichni, ale nejvíce děti, jsme se těšili na Vánoce a na oslavu konce roku 2021.

Ve školní družině to nebylo jinak: vyráběli jsme vánoční hvězdy, navlékali korálky do tvaru hvězdy, z papíru tvořili andělíčky, vánoční řetězy, přáníčka, dárečky pro rodiče a vymalovali betlém. Ten předvánoční čas nám rychle utekl.

V novém roce jsme se opět pustili do práce. Sice nám zima moc nepřeje a venku není žádný sníh, ale nám to nevadí a sněhové vločky si vyrobíme sami. Z vyrobených vloček si postavíme vlastní sněhuláky.  Někdo sněhuláka namaluje, a aby nám nebylo líto, že nesněží, vystavili jsme si obrázky v družině pro radost. Sami na fotkách můžete posoudit, jak se nám to povedlo.