Lyžování v Beskydech


Po roční přestávce se ZŠ Arménská opět vydala na lyžařské výcvikové kurzy do nám velmi dobře známého prostředí Beskyd, konkrétně na Bečvice. V tamním ski areálu „Sachovka“ jsme brázdili letos velmi dobře upravený svah v lednu a v březnu. Před vysvědčením vyjeli žáci 7.A a 8.B, po jarních prázdninách potom žáci šestých tříd se 7.B

Oba kurzy zdobilo příjemné počasí a pohodová atmosféra v hotelu Labyrint, který nám poskytl skvělé podmínky, včetně dobrého jídla, relaxace v bazénu, nebo zábavy při hrách a diskotékách v rámci večerního programu. Kouzelnou atmosféru mělo již tradičně večerní lyžování při umělém osvětlení na upravené sjezdovce. Naši žáci si po lyžařské stránce vedli celkově velmi dobře, ti co stáli na lyžích poprvé se naučili lyžovat, ti co to již uměli postupem času pomáhali se zdokonalováním v lyžařských dovednostech ostatním. Na sjezdovce tak byl k vidění moderní carvingový styl, tradiční smýkaný oblouk i cool jízda na snowboardu. Žáci si oba kurzy do sytosti užili a už vyhlížejí příští rok a další zimní radovánky…

Mgr. Jaromír Krejčí + kolektiv učitelů TV