Velikonoční dílničky ve školní družině


Letošní první dubnový den v naší školní družině byl nezapomenutelný. Děti pro jejich originální aprílové převleky jsme při příchodu do družiny málem nepoznávali.  Hned po jedné hodině to u nás začalo aktivně „vřít“ – natěšené a rozdováděné děti se vrhly na velikonoční vyrábění.

Mohly si ve čtyřech dílničkách vyrobit velikonoční zápich, košíček s vajíčkem, krásnou jarní berušku a kytičky. Jako bonus na závěr vyrábění děti čekala originální aprílová opičí dráha.  Děti sbíraly v jednotlivých dílničkách velikonoční samolepky a jejich snažení bylo odměněno malou sladkou odměnou a velikonoční omalovánkou.

Podle natěšených tvářiček našich svěřenců bylo zřejmé, že Velikonoční dílničky byly úspěšné a už teď se těšíme až budeme pořádat další podobné akce pro celou družinu.

Za kolektiv vychovatelek ŠD napsala a nafotila Tatiana Petříková