Recitační soutěž


Dne 24.3.2022 se uskutečnil první ročník recitační soutěže na naší škole. Recitační soutěže se zúčastnily děti od 1. až po 5.třídy. Jako host přišla i paní spisovatelka Blanka Ježková.

Děti soutěžily ve třech kategoriích.1. a 2. třídy dohromady, 3. a 4. třídy dohromady a 5. třídy soutěžily samostatně. Když porota bodovala, pro děti byly připraveny nejrůznější hádanky a za každou správnou odpověď dostávaly bonbóny. V každé kategorii byla vyhlášena první tři místa. Žáci, kteří se neumístili v předních příčkách, si s sebou domů odnesli sladkou odměnu. V kategorii 1. a 2. třídy se stala nejúspěšnější Adéla Brodská z 2.A, druhou kategorii obsadila Klára Klempová z 3.A a v kategorii 5. tříd se nejlépe umístil Simon Pančocha z 5.A.V balíčku s odměnami žáci našli například igráčky, hlavolamy, bumerangy, přívěsky, zápisníky a mnoho dalšího.

Všem výhercům gratulujeme!

(Michaela Fedorková a Andrea Skulilová 6.B)