Městské kolo v lehkoatletickém trojboji


Ve čtvrtek 26. května se  na hřišti ZŠ Laštůvkova v Bystrci konalo klání žáků 3. – 5. ročníků v lehké atletice, a to v disciplínách běh na 50m, skok do dálky a hod kriketovým míčkem. Naši školu reprezentovali vybraní žáci a žákyně 3. a 5. ročníků.

Družstvo třeťáků startovalo ve složení Klára Šamánková, Sofie Ludková, Jan Čepička a Antonín Karbaš. Nejlepšího umístění dosáhla Klárka Šamánková, která v hodnocení jednotlivců obsadila pěkné 7. místo.

Družstvo 5. ročníku reprezentovali Eliška Hladišová, Bohdana Osyf, Albert Hynek a Matěj Kozák. Nejvyššího umístění ve velké konkurenci dosáhl v hodnocení jednotlivců Albert Hynek svým 10. místem.

Všem našim závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho radosti z pohybu a hodně skvělých výkonů při dalších sportovních akcích.

                                                                                                                Mgr. Yvona Vráblíková