Škola v přírodě v Prudké 7.B, 8.A, 8.B, 8.C

Naše třída 8. A společně s 8.B, 8.C a 7.B jsme 30.května jeli vlakem na školu v přírodě do našeho oblíbeného rekreačního střediska Prudká.

Každý den byl nabitý programem. Rozdělili jsme se do 9 týmů, ve kterých jsme hráli hry a soutěžili jsme. Celý týden bylo krásné počasí a my navštívili i bazén. Ve středu jsme jeli vlakem do Bystřice nad Pernštejnem na výlet do Edenu a do parku miniatur, 8.C jela navštívit hrad Pernštejn.

V Prudké i skvěle vaří, vždy jsme se těšili na jídlo.

Uskutečnila se také diskotéka, stezka odvahy, oheň a opékání špekáčků. Také jsme se přiučili něco nového o první pomoci a vysavovali si triko s nějakým vlastním motivem. Učitelé pro nás připravili opravdu skvělý nabitý týden. Všichni si zasportovali, zasoutěžili a užili týden v přírodě. Vůbec se nám nechtělo domů.

Byla to skvělá ŠVP, za kterou bychom učitelům chtěli všichni moc poděkovat.

Veronika Hašková a Jolana Hůrková 8.A