Erasmus+ Slovinsko

POPIS PROJEKTU
Skupinová mobilita žáků 9. 9. – 17. 9. 2022 program ERASMUS+ školní vzdělávání 2021-2027, v projektu KA121 SCH 000005366 „Cesty do Zelené Evropy 2“
Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež toto sdělení obsahuje, vyjadřuje pouze názor autora.

9. den mobility 17. 9. 2022

Snídani jsme měli v 7:45, po ní jsme se ve studeném dešti vrátili na pokoje, dobalili jsme si všechny věci a v 9:00 jsme vyjeli zpět domů. Cestou jsme dostali svačiny, a ještě ve Slovinsku byla první přestávka. Celým Slovinskem nás doprovázel déšť a silný vítr. Cesta rychle ubíhala. Sledovali jsme film a poté jsme zastavili na oběd na vydatnou polévku s pečivem.

Při průjezdu Rakouskem jsme při cestě rekapitulovali celou mobilitu opakováním vrstevnického učení, řekli jsme si, co všechno nás bavilo a také, co nás ještě do konce projektu čeká. V pondělí 17. října se naše skupina opět setká a ve škole se budou slavnostně předávat Europasy, bude se hodnotit celá mobilita a paní učitelky budou mít šíření v rámci stínování.

Tři události, které tě dnes nejvíce inspirovali:

• rekapitulace mobility
  • cesta autobusem
  • polévka

Co bych již nechtěl (a) zažít: nechtěl bych si zabouchnout klíče

Jakou známkou bys ohodnotil(a) dnešek?                         1

Tři věci, které chci zítra:

• vyspat se ve vlastní posteli
  • odpočinek
  • turnaj v Pokemon kartách

Z cesty po dálnici směrem domů přinášejí reportáž Michal Ješeta (6. A) a Adam Svoboda (7. B)

• Dočetli jste poslední reportáž z naší cesty, kterou pro vás připravili žáci z Anglického klubu a redakční rady školního časopisu Armixxx při vrstevnické výuce.

Loučí se za Anglický Klub: Magdalena Khan (8. C), Sofia Karolina Krubová (9. B), Barbora Kůřilová (8. A), Jakub „Martin“ Kareš (7. A), Martin Novák (8. B), Adam Svoboda (7. B), Jakub Zatočil (7. B)

za časopis Armixxx: Martin Blecha (7. A), Hana Bierová, Tomáš Boreš, Julie Horká, Michal Ješeta, Tomáš Juřica, Iva Melounová, Michaela Soukupová a Miroslav Štuk (všichni 6. A).

Na cestách jim byli oporou Ing. Helena Jedličková, doc. RNDr. Jiří Matyášek CSc., Mgr. Jaromír Krejčí, Mgr. Beatriz Štursová a Mgr. Ivana Coufalová.