V plavání jsme dobří

V úterý 25. října se vybraní žáci pátých ročníků zúčastnili tradičních plaveckých závodů na ZŠ Jasanová v Jundrově. V konkurenci osmnácti brněnských škol si naši plavci vedli bezkonkurenčně nejlépe.

V kategorii dívek zvítězila Vendula Urbánková, Adéla Strnadová obsadila 16. místo   a Kristýna Dastychová skončila na 32. místě z celkového počtu 56 soutěžících děvčat.

V kategorii chlapců jsme byli také velmi úspěšní. Vojtěch Poláček vybojoval stříbrnou medaili, Marek Vrážel obsadil 5. místo a Viktor Polcar se umístil jako osmnáctý z celkového počtu 59 závodníků.

Závěrečnou kategorií byly čtyřčlenné štafety. Zde naši plavci opět zazářili a vybojovali zlaté medaile a pohár.

Všem závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.