Halloween – hodiny angličtiny


Žáci 9. A si ve svých hodinách angličtiny připravily pro žáky 3.a 4. tříd zábavné hodiny angličtiny zaměřené na téma Halloween. Žáci si vytvořili 5 skupinek, z nichž každá si vybrala třídu, pro kterou si pak připravily program hodiny.

Některá skupinka si připravila prezentaci, některá nakreslila obrázky, jiná měla připravené pro děti písničky i tanec. S dětmi hráli hry na procvičování slovní zásoby jako Živé pexeso, plácačky, rozpoznávání obrázků, šibenici apod. Myslím, že se deváťáci role „učitelů angličtiny“ zhostili výborně a asi největší pochvalou je pro ně to, že některé děti ze 3. tříd prohlásily, že to byla ta nejlepší hodina angličtiny.

                                                                                                    Jolana Hůrková

                                                                                               učitelka angličtiny v 9.A