Slavnostní otevření školního klubu


V pátek 4.11.2022 proběhlo slavnostní otevření školního klubu na naší škole. Akce se zúčastnili členové parlamentu i učitelé. Celá událost začala proslovem pana ředitele a poté stačilo jen přestřihnout pásku a kochat se knižními tituly, které školní klub/knihovna nabízí. Na slavnostním otevření  nesmělo chybět ani pohoštění.

Místnost je primárně určena pro učitele českého jazyka a zároveň slouží také jako knihovna. Žáci zde najdou přes 650 knižních titulů nejrůznějších žánrů přes fantasy, humoristickou literaturu, young adult literaturu až po náročnější knižní tituly. Kromě knih se ve školním klubu nachází také různé časopisy a encyklopedie.

Vždy ve čtvrtek o velké přestávce jsou dveře knihovny pro žáky otevřené. Doufejme, že žáky naše knižní tituly zaujmou a bude se tak u nich rozvíjet láska k četbě. Mgr. Filip Švehlík