Vánoční Brno s 9.B

Stalo se již tradicí, že se vždy před Vánocemi vydáme se třídou do centra města Brna, kde nasajeme pravou vánoční atmosféru. I letošek nebyl výjimkou. Začali jsme u ruského kola na Moravském náměstí, kde jsme vzali útokem vyvýšený balík slámy.

Poté jsme obdivovali sochu markraběte Jošta u kostela sv. Tomáše. Tradiční fotografii jsme pořídili na náměstí Svobody u osvětleného vánočního stromečku, kde měli žáci rozchod. Pokračovali jsme přes Starou radnici na Zelný trh a do obchodů, kde si žáci mohli nakoupit vánoční dárečky. Putování jsme zakončili ve vánoční Vaňkovce, kde byl delší rozchod a opět možnosti koupit něco pod stromeček. Takže milí přátelé, 9.B vám všem přeje, ať jsou letošní Vánoce šťastné, zdravé a veselé!