Matematický klokan


V úterý 21. 3. 2023 proběhla na naší škole matematická soutěž Klokan 2023.

V kategorii 6. a 7. tříd se soutěže zúčastnilo 22 žáků. Na 1. místě se umístili dva žáci Daniel Nádvorník ze 7. B a Kristýna Stará ze 7. C. Na třetím místě skončil Martin Blecha ze 7. A. Rádi bychom vyzvedli výkon žáků 6. ročníků, kteří se mezi sedmáky neztratili. Nejlepší byl na 5. místě Martin Navrátil ze 6.  B.

V kategorii 8. a 9. tříd se na předních místech umístili žáci devátých tříd. Nejvyšší počet bodů získala Kateřina Pacasová ze 9. C, stříbrnou pozici obsadil Roman Hlávka ze 9. B a o třetí příčku se dělí Tomáš Brabec z 9. A a Marek Musil ze 9. C. Mezi 35 soutěžícími se neztratili ani osmáci, nejlepší z nich byl na 6. místě Jakub Kandrnál z 8. C.

Všem žákům blahopřejeme a těšíme se na další skvělé výsledky v matematických soutěžích.

Mgr. Ivana Coufalová, kabinet matematiky