Dopravní hřiště


Dopravní předpisy jsme se naučili v teoretické části, kdy nás ve třídě navštívila paní lektorka, a proto jsme se ve středu vydali prověřit naše vědomosti na dopravní hřiště v Komíně. Cesta byla dobrodružná, museli jsme 2 x přestupovat a podle navigace jsme hledali hřiště, ale nakonec jsme uspěli 😊.

Rozdělili jsme se na cyklisty, koloběžkáře a chodce, což byli náš zraněný spolužák Martin a naše paní učitelky. Dostali jsme barevné vesty s číslicemi. Nejdřív jsme si hřiště prošli pěšky a zopakovali jsme si všechna pravidla a dopravní značky. A pak už helmy na hlavu a hurá do sedel 😊! Sluníčko nám krásně svítilo a my jsme se na hřišti perfektně vyřádili a unavili tak, že jsme některé museli v tramvaji budit, aby nejeli až na konečnou 😊. Tento výukový program vřele doporučujeme.

Prvňáčci A+B (teda už skoro druháci 😊)