Mikulášské předvánoční tvoření v ŠD

Předvánoční aktivity v naší školní družině jsme odstartovali již 22.listopadu Mikulášským předvánočním tvořením.

Společnost BD -TOVA, s.r.o., která má dlouholetou tradici ve výrobě dekoračních předmětů a hobby výrobků, nabídla naší školní družině tvořivou dílničku, kde si děti pod vedením zaměstnanců této firmy  vyrobily figurku sněhuláčka.

Tvořilo se v prostorách ranní družiny  a zúčastnilo ho přes 130 družinových dětí.

Kromě vyrobené figurky sněhuláčka si družinové děti i ti, co do družiny nechodí, měli možnost od zaměstnanců společnosti BD-TOVA, s.r.o. zakoupit různé vánoční a mikulášské dekorace.

Mikulášské předvánoční tvoření mělo v družině velký úspěch, a proto jsme se dohodli se zaměstnanci firmy, že na jaře společně uspořádáme Velikonoční dílničku.

Tatiana Petříková, vedoucí ŠD