Srdce, srdce, samá srdíčka


Všichni to známe, sotva z nákupních center zmizí vánoční dekorace, začnou na nás prodejci „útočit“ produkty vztahujícími se k dalšímu svátku, k Valentýnu. V obchodech se objeví srdce, srdíčka, balonky, květiny, sladkosti všeho druhu, a to vše v červené a růžové barvě, s tematikou srdce, symbolu lásky. U mnohých není tento svátek, který má kořeny v anglosaských zemích, oblíben, někteří rádi přání vyrobí a těší se, že udělají obdarovanému radost.

I u nás na škole se již několik let tato tradice udržuje a 14. února, v den zamilovaných, se ve škole roznášejí valentýnky. Letos poprvé valentýnskou poštu obstarali žáci 6. C. Musím napsat, že se svého úkolu zhostili velice dobře. Navrhli a roznesli plakátky, vyrobili poštovní schránky, roztřídili a rozdali více než dva a půl kilogramu valentýnských přání. Věřím, že se dostala do těch správných rukou a udělala radost všem obdarovaným. Mně určitě❤️.

Děkuji třídě 6. C za splnění tohoto úkolu na jedničku a budu se těšit na další společnou akci, kterou podnikneme.

Ivana Coufalová