Roztančená škola


Dne 18. 4. 2024 se naše škola zapojila do programu Roztančená škola. Celým dopolednem nás provázela taneční lektorka, která si pro naše žáky připravila bohatý taneční program.

Do dopoledního programu se zapojili žáci 0. – 3. ročníku, kteří byli rozděleni do tří skupin. Taneční instruktorka do pohybového bloku zapojila rozcvičku, protažení a choreografii na moderní hudbu. Nechybělo ani krátké posilování a relaxační chvilka s příjemnou hudbou. Každá skupina měla připravený přiměřeně náročný taneční program podle věku žáků.

Cílem tohoto roztančeného programu bylo vytáhnout žáky z lavic, krásně se protáhnout a užít si společně zábavné dopoledne plné hudby a tance.

                                                                                                                                          Mgr. Lucie Hubená